ЯК ДІСТАТИСЯ ДО ХРАМУ

Церква знаходиться в місті Києві у Голосіївському районі, розташована в “Національному музеї народної архітектури та побуту України в с. Пирогові”

Метро та громадський транспорт
Найближча станція метро – Виставковий центр
Весь транспорт їде до зупинки “Музей архітектури та побуту”, далі потрібно пройти до входу близько 500 м.
від ст. м. “Виставковий центр” тролейбус №11;
від ст. м. “Лук’янівська” маршрутка №496(проїжджає біля зупинки електрички «Київ-Волинський»), у вихідні дні маршрутка №496 доїжджає до музею;
від ст. м. “Академмістечко” маршрутка №576 (56к);

Пішки від входу в музей
Дорога від входу до музею до Храму займе приблизно 30 хвилин. Церква знаходиться в експозиції “Карпати”.
Карту додаємо як картинку. Червоним виділено дорогу для автомобіля, пішки ви можете прямувати до Храму по будь-якій вказаній жовтим кольором дорозі.

Автомобілем
Будьте уважні, користуючись навігатором, єдиний вірний заїзд до музею – через вулицю Академіка Заболотного (навпроти Миронівський хлібопродукт).
Карту проїзду до храму по музею додаємо як картинку. Вхід позначено стрілкою, дорога виділена червоною лінією, храм виділено червоним колом.
Щоб проїхати автомобілем до храму, будь ласка, зв’яжіться з отцем Романом Ільницьким, який передасть ваші номерні знаки машин охороні музею.